עו”ד לענייני גירושין עם 7 דגשים שלא כדאי להפסיד

עו”ד לענייני גירושין עם 7 דגשים שלא כדאי להפסיד

1. עורך דין משפחה מומלץ עם 2 כללים הכרחיים שיש ליישם לפני הליך:

עורך דין לענייני משפחה – יש אנשים שחושבים שניתן להסתפק בלקחת עורך דין מומלץ דיני משפחה שנושאעימו תעודת משפטים, אך למעשה זו טעות ביסודה, כי לא התעודה היא זו שמראה על הבקיאות והמומחיות של הבן אדם, אלא עובדות אחרות לגמרי, כדוגמת לקוחות מרוצים, הישגים מרשימים וכדומה, ולכן מומלץ ביותר לבדוק את כל הנתונים הללו בכובד ראש ולא להמעיט מהם ולהסתמך רק על נייר ששמו תעודה.

2. איך לבחור עו”ד מתאים עבורך?

כל אחד מבין בשכלו שכאשר אדם מבקש לשכור עורך דין לענייני משפחה הכי טוב בארץ בשביל להיעזר בשירותיו, לרוב זה לא מהתקופות הטובות והמלבלבות שלו, אלא הניגוד המוחלט מזה, ואם חלילה הוא טעה בבחירתו, אז במקום שיהיה עסוק רק במקרה שלו הנוכחי, הוא פשוט יצטרך גם לשבור את הראש שלו מול הבחירה המוטעית שלו, וזה בהחלט היה אפשרי למניעה בעזרת כמה צעדים הכרחיים שהיו צריכים להתבצע לפני סיכומי וסגירת עניינים אתו. התמצאות של שנים וניסיון של עורך דין מומלץ לגירושין זה לא נתון שאפשר לזלזל בו, הוא תורם רבות בלמעשה, כי ברור “שעורך דין משפחה מומלץ המגיע עם שנות ותק מפוארות, יש בוודאי על מה להיות שלווים ובטוחים בהצלחתו, ובמידה ותצטרכו להתלבט ולבחור בין עו”ד עם ותק עשיר, אך שיושב במקום צנוע בלי נצנוצים מנקרי עיניים, לבין עו”ד שמקום מושבו בא רק להדגיש ולהראות פאר והדרות, אבל הידע ומומחיות אצלו במקצוע שואפים לאפס, ברור לכם את מי צריך ואפילו חובה לבכר ולבחור…

3. עורך דין גירושין מומלץ = שכל ברור וישר במח יצירתי וחריף.

הרעיון המרכזי בעבודה של עורך הדין זה לשנות את הנקודה הבעייתית של התיק לפיתרון החוקי וזאת על ידי שרטוט ותכנון של רעיונות גאוניים שמובילים להשגת המענה ההגון, ואלה שמצליחים לקצור את ההצלחות המרשימות, הם אלה שהדימיון היצירתי שלהם גבר על השכל הישר והמרובע, אבל כמובן, אין לשכוח גם שיש לשלוט שליטה מלאה בכל פרטי החוקים הרלוונטים בתחום, ובעצם זה מה שיפה בתחום זה, השילוב בין השכל הישר לבין החשיבה המפולפלת במקוריות שלה.

4. משרד עורכי דין קטן או גדול?

כשניגשים לבחור עורך דין לענייני גירושין אנחנו מציעים לבחור משרד עורכי דין איכותי. הסיבה לכך היא שקיימים יתרונות וחסרונות גם לעו”ד המופיע עם משרד גדול וגם למשרד קטן. לדוגמה עו”ד עם משרד גדול, בדרך כלל הוא גם יתהדר גם בוותק מפואר וניסיון עשיר בגלל תפרוסת גבוהה, אולם במקום קטן עורך הדין המתמחה בתחום אותו רצית, יטפל בך אישית, במשרד גדול יכול לקרות שמי שלמעשה יטפל בעניין שלך יהיה מתמחה ולא אחד שהוא בעל הניסיון הנדרש. משום כך, צריך לקחת עורך דין מומחה, שיודע לספק מענה אישי ושירות ברמה.

5. עורך דין משפחה בראשון לציון מקצועי, הוא מי שממלא את תפקידו בשלמות!

תפקידו של ­­­­­­­­­­עורך דין משפחה בראשון לציון בעצם כולל את כל הפן המשפטי מהרגע הראשון של מפגש ההכוון ועד בחירת ההליך, שכל זה נגמר רק בסופו, בהתאם לרצון הלקוח. מכיוון שזהו מקצוע מורכב, לא תמיד אפשר לדעת מראש את פרק הזמן ומידת המעורבות הנדרשת של עורך הדין. חשוב לבצע שיחת בירור של התאמת ציפיות כדי לקלוט מה ההליך כולל ויש להיכנס לעומק הקורה ולבדוק כמו שצריך מה חייב לבצע, אחרי שיחת בירור מדוקדקת יהיה ניתן לדעת מה יכלול ההליך וכיצד לרתום את צביונך למערכה.

6. חפיפה בין עורך דין משפחה ללקוח – חובה!

כאשר ניגשים אל עו”ד בכל תחום שהוא, ובתחום זה בפרט צריך לבדוק שזהו אכן עיקר עיסוקו בחיי המעשה, וזאת מפני שיש כאלה עורכי דין המציגים מענה גם בתחומים חופפים לתחום ההתמחות שלהם, אולם אין זה אומר שזה עיסוקם העיקרי, מה שבעצם מוכיח על השפשוף ןההבנה שלהם בעניין… כאשר בוחרים עורכי דין העוסק בעניין המסוים לו אתם זקוקים את העזרה והמענה, למעשה אתם מבטיחים מקום לסיכוי גבוה יותר להצלחה בתיק הרלוונטי אליך.

7. קובעים סטנדרט גבוה, ועומדים בו אפילו יותר מן המצופה!!

אם נרצה לתמצת את המאמר בהמלצה, אין ספק שכשמדובר בצורך לשירותי עו”ד לענייני משפחה נציע בפה מלא לכם על משרדינו, שבאמת הוא עומד בכל הקרטריונים ההכרחיים למשרד עורכי דין איכותי ומקצועי וזאת תוך כדי שימת לב מיוחדת לאופן מתן המענה והשירות, ואם אתם רוצים את המשרד הטוב ביותר שיספק בשבילכם את המענה המובחר ביותר – כדאי לכם להיות משוכנעים שאנחנו זה המקום הכתובת והפוטנציאליות להצלחה שלכם!
פרסום עסקים בגוגל
Avinu.co.il

Leave Comment

Your email address will not be published.